Płatnik - czego w nim brakuje

Program Płatnik - używa go wiele firm, głównie z uwagi na to, że nie ma do niego alternatywy, a dokumenty do ZUS trzeba przesłać. Czy zastanawiałeś(-aś) się kiedyś czego w nim brakuje lub co można by w nim zmienić, a dobrze by było jakby taka lub inna opcja się w nim znalazła? Zapraszamy do małej sondy/ankiety. Czekamy na Państwa opinie i komentarze na temat 'co byłoby mi potrzebne dodatkowo do programu Płatnik aby był mi on naprawdę pomocny w pracy'. Zachęcamy do wpisywania komentarzy. Na ich podstawie może uda się rozwiązać te problemy w jednym z naszych dodatków do programu Płatnik.

 Wpisz swój komentarz dotyczący programu Płatnik. 

Komentarze   

0 #5 Maria 2014-07-26 14:18
Koniecznie zlikwidować konieczność comiesięcznej zmiany hasła do płatnika.
Cytować
0 #4 DarekD 2014-07-15 15:32
Nie będzie to konieczne ponieważ w momencie wprowadzenia II Etapu takie informacje są dostępne w kartotece pracownika do której można dotrzeć np. poprzez RSA.
Cytować
0 #3 Arkadiusz 2014-07-15 10:05
Ja bym poprosił o możliwość zmiany rozmiaru okna. Np dodałem sobie dodatkowe dwie kolumny w których oznaczam czy ktoś jest emerytem, czy ma część etatu itp. Wchodząc w rsa np robiąc korektę przy dodawaniu pracownika nie widzę owych kolumn, muszę przewijać paskiem.
Cytować
0 #2 Edek 2013-12-07 06:05
Dodatek do automatycznej kopii bezpieczeństwa baz danych byłby mile widziany. Na płatniku mamy kilkadziesiąt baz danych i mile widziana byłaba bardziej przyjazna pod względem interfejsu możliwość zrobienia kopii bezpieczeństwa dla wszystkich baz, z jednego miejsca
Cytować
+8 #1 Marcin 2013-10-29 11:25
Jeśli chodzi o dodatki/usprawn ienia, to mile widziane byłoby wprowadzenie :
* dodatku pozwalającego na kontrolowanie wysyłki zbiorczej DRA do ZUS, podobnej do tej która funkcjonuje np. w Optima BR, czy E-deklaracje. Dzięki niej możliwa będzie weryfikacja czy wszystkie DRA poszły do ZUS, oraz czy wszystkie DRA mają już ściągnięte potwierdzenia. W przypadku dużej ilości baz/kontrahentó w, zdaża się pominąć wysyłkę którejś z deklaracji.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież