RaportRMUA v.2.3.1.0 - informacja dla osób które pobrały tą wersję

Osoby, które pobrały wersję 2.3.1.0, lub 2.3.1.1 programu RaportRMUA i mają komunikat o wygaśnięciu prawa do aktualizacji proszone są o sprawdzenie jaka data zawarta jest w ukazującym się komunikacie. Jeżeli data zakończenia subskrypcji zawiera się po dniu 01.12.2013r. - proszę pobrać sobie wersję 2.3.1.2, a wspomniany komunikat nie pojawi się.

Płatnik Manager - promocja sylwestrowo-noworoczna

W dniach 31.12.2014 - 04.01.2015 w ramach promocji sylwestrowo-noworocznej proponujemy zakup programu Płatnik Manager z dodatkowym upustem.

Płatnik 9.01.001D

Pojawiła się nowa wersja programu Płatnik 9.01.001 - oznaczona literką 'D'.

W programie Płatnik w wersji 9.01.001 D zostały poprawione błędy zgłoszone przez ZUS do wersji programu 9.01.001 A, 9.01.001 B oraz 9.01.001 C.
Dodatkowo zmienione zostały algorytmy wyliczania dla kodów tytułu ubezpieczenia 3000 i 5000 - nowe okno wyboru schematów finansowania.

Poprawiono także:

* weryfikację (kontrolę dokumentów) RZA w zakresie podlegania do ubezpieczeń
* wydruk dokumentów niezweryfikowanych/wprowadzonych - drukowały się puste kartki

Aktualizację można pobrać w dziale 'Pliki do pobrania'.

Płatnik 9 - II etap

Zgodnie z 'zamiarami' ZUS 19.05.2014 rozpoczyna się pilotażowe wdrożenie II etapu dla Płatnika 9. Od tej daty wybrane firmy otrzymają pełną, dwustronną komunikację z ZUS. Pozwoli to na sprawdzenie pełnej funkcjonalności samego programu i wykorzystanie możliwości jakie w założeniu ma to przynieść w zakresie komunikacji i wymiany informacji z ZUS.

Płatnik 9.01.001B - jest już oficjalnie do pobrania

Jest juz do pobrania wersja instalacyjna długo oczekiwanego programu Płatnik w wersji 9.01.001. Program można pobrać tutaj.

Forum - uruchomiliśmy forum dotyczące Płatnika 9

Uruchomiliśmy forum dla użytkowników programu Płatnik 9. Zapraszamy do jego odwiedzenia oraz aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Płatnik - czego w nim brakuje

Program Płatnik - używa go wiele firm, głównie z uwagi na to, że nie ma do niego alternatywy, a dokumenty do ZUS trzeba przesłać. Czy zastanawiałeś(-aś) się kiedyś czego w nim brakuje lub co można by w nim zmienić, a dobrze by było jakby taka lub inna opcja się w nim znalazła? Zapraszamy do małej sondy/ankiety. Czekamy na Państwa opinie i komentarze na temat 'co byłoby mi potrzebne dodatkowo do programu Płatnik aby był mi on naprawdę pomocny w pracy'. Zachęcamy do wpisywania komentarzy. Na ich podstawie może uda się rozwiązać te problemy w jednym z naszych dodatków do programu Płatnik.

Płatnik 9.01.001 - rewolucja czy burza w szklance wody?

Czy jest się czego bać? Czy poradzę sobie z nowym Płatnikiem 9? Takie najczęściej pytania słyszymy od naszych Klientów zaniepokojonych okrzykniętą w sieci ‘rewolucją’ w programie Płatnik 9. Nasza odpowiedź – nie, nie ma się czego obawiać . Dla osób które obsługują program Płatnik 8 (obecny w prawie każdej firmie od kilku lat) obsługa programu Płatnik 9 nie będzie stanowiła żadnego problemu. Oprócz różnic merytorycznych w zakresie zawartości dokumentów rozliczeniowych i informacji zwrotnych, które będą przekazywane przez ZUS w samym wyglądzie aplikacji jest niewiele zmian.  Poniżej zamieszczamy zrzuty ekranowe starego i nowego Płatnika. I tylko tyle zasadniczo się w nim zmienia. Reszta to doskonale znane z Płatnika 8 ułożenie funkcji. Pozostałe zmiany funkcjonalne to zmiany już na etapie logiki i zależności w samych dokumentach rozliczeniowych i zgłoszeniowych, które nie wpływają w sposób bezpośredni na umiejętność obsługi programu.

Our website is protected by DMC Firewall!