Pomoc zdalna

Kontakt

Dział handlowy
Serwis

Partnerzy

PI

comarch partner logo rgb comarch partner logo color

Szukaj

Kanał firmowy na YouTube

Informujemy, że uruchomiliśmy nasz kanał na YouTube. Prezentować będziemy na nim filmiki prezentujące funkcje naszych programów jak również oprogramowania firmy InsERT czy COMARCH.

Pierwszy film to prezentacja funkcji programu Płatnik Manager. Zapraszamy do śledzenia.

Link do kanału -> https://www.youtube.com/@InnerSoftPM

Płatnik Robot - nowy dodatek do programu Płatnik

Płatnik Robot - nowy dodatek do programu Płatnik automatyzujący wysyłkę dokumentów do ZUS, aktualizację danych i weryfikację zestawów. Pobierz i ciesz się wolnym czasem zamiast klikania kolejnych przycisków. Wersję demo można pobrać w dziale 'Pliki do pobrania'. Po zamówieniu wersji TRIAL można sprawdzić działanie przez 14 dni

Płatnik Manager umożliwia automatyczną wysyłkę do ZUS

Używasz Płatnik Manager'a? A może jeszcze nie znasz jego możliwości? Sen z powiek spędza Ci wysyłka dokumentów do ZUS?

To mamy dobrą wiadomość! Płatnik Manager wyręczy Cię w tych czynnościach. Program rozbudowany został o nową, od dawna oczekiwaną funkcję - automatyzację wysyłki dokumentów i aktualizacji danych. Wystarczy, że wskażesz zestawy do wysłania lub wskażesz płatników dla których chcesz zaktualizować dane lub zweryfikować zestawy przed wysyłką - Płatnik Manager resztę zrobi za Ciebie.

Co pojawiło się w najnowszej wersji programu:

* automatyczna wysyłka dokumentów do ZUS

* automatyczna aktualizacja danych z ZUS

* automatyczna weryfikacja zestawów wprowadzonych

* analizator statusów przetworzenia dokumentów w ZUS

* współpraca z oprogramowaniem firmy InsERT w zakresie bezpośredniego pobierania podstawy do ubezpieczenia zdrowotnego dla prowadzących działalność gospodarczą przy klonowaniu deklaracji rozliczeniowych

* określenie formy opodatkowania dla płatnika składek wspomagające wyliczenie składki zdrowotnej oraz przesłanie informacji o podatkach do podatnika

Nowa wersja programu RaportRMUA - 4.0

Właśnie pojawiła się nowa wersja programu RaportRMUA - aplikacji wspomagającej sporządzenie informacji rocznej dla osoby ubezpieczonej oznaczona numerem 4.0

Aplikacja rozbudowana została o mechanizm wysyłki informacji bezpośrednio do osoby ubezpieczonej za pomocą poczty elektronicznej oraz opatrzenia sporządzonej informacji w podpis kwalifikowany. W związku z tymi zmianami program występuje w dwóch wersjach - podstawowej i rozszerzonej. 

Zmienił się także cennik oprogramowania RaportRMUA - ceny licencji i abonamentu na aktualizacje.

Płatnik Manager - współpraca PUE - eZLA

Udostepniliśmy nową wersję programy Płatnik Manager - ver. 1.9. Program umożliwia pobieranie zwolnień eZLA bezpośrednio z platformy PUE bez konieczności logowania się do PUE ZUS.

Instrukcja uruchomienia usługi opisana jest w tym dokumencie.

Ulga z tytułu zakupu kas fiskalnych - objaśnienia MF

Ulga na kasy jednak bez wyczekiwania???

Ministerstwo finansów na swoich stronach w dnu 12.07.2019 zamieściło obszerne objaśnienia podatkowe dotyczące ulgi na zakup urządzeń fiskalnych. Od zmiany przepisów minęło prawie 2.5 miesiąca, jednak lepiej późno jak wcale. W zawartym dokumencie możemy przeczytać, że jednak ulga na kasy on-line przysługuje szybciej niż wynika z literalnego brzmienia przepisów. Podatnicy wymieniający kasy na on-line z ulgi mogą skorzystać już w miesiącu w którym rozpoczną prowadzenie sprzedaży za pomocą nowej kasy, a nie jak to można było wyczytać wprost z ustawy - w terminach od kiedy obligatoryjnie muszą ją posiadać.

Treść dokumentu tutaj

Płatnik Manager - dostosowany do zmian w 2019

Dla użytkowników naszego oprogramowania Płatnik Manager dostępna jest aktualizacja dostosowana do nowej wersji Płatnika - 10.02.002. Zapraszamy do aktualizacji programu.

Systemy płatności elektronicznych - PayTel

W ofercie naszej firmy pojawiły się systemy płatności elektronicznych PayTel. Oferta transakcji elektronicznych poszerza naszą ofertę uzupełniając oferowane systemy fiskalne i sprzedażowe o rozliczenia bezgotówkowe.

Our website is protected by DMC Firewall!