Pomoc zdalna

Kontakt

Dział handlowy
Serwis

Partnerzy

PI

comarch partner logo rgb comarch partner logo color

Szukaj

Sieci komputerowe

 Xp-G5 Network Service

Każda firma posiadająca kilka komputerów powinna posiadać sieć lokalną. 
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z instalacją sprzętu, oprogramowania oraz administrowaniem siecią lokalną. Projektujemy i wykonujemy komputerowe sieci LAN i WLAN, indywidualnie dla każdej firmy, w zależności od potrzeb bieżących jak i planowanego rozwoju. Doradzamy i pomagamy w dokonaniu wyboru sprzętu sieciowego oraz konkretnych rozwiązań sieciowych optymalnych dla Państwa firmy.

Projektowanie sieci lokalnych (LAN) i bezprzewodowych (WLAN).

Zaprojektowanie prawidłowo działającej sieci LAN wymaga dokładnej analizy potrzeb i możliwości użytkowników sieci oraz uwzględnienia szeregu uwarunkowań infrastruktury, w której sieć będzie działała. Zawsze staramy się zebrać maksimum informacji w trakcie projektowania sieci po to, aby efekt końcowy być w pełni satysfakcjonujący dla naszego klienta i dla nas.

Wykonanie sieci komputerowej

Zajmujemy się instalacją i rozbudową sieci komputerowych w technologiach przewodowych (np. Ethernet) oraz bezprzewodowych (np. 802.11). Budując sieci LAN i WLAN wykorzystujemy urządzenia takich firm jak 3ComD-Link, Linksys uznanych za światowych liderów w swoich dziedzinach. Stawiamy jedynie na sprzęt renomowanych producentów, ponieważ tylko on zapewnia odpowiednią jakość i wydajność całej sieci. Szczególnie wielką uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa i wysokiej dostępności naszych rozwiązań.

Administracja i utrzymanie sieci

Utrzymanie sieci w peźnej sprawności i dostępności jest wymagającym zadaniem. Dobrze utrzymana sieć pozwala na bezawaryjną pracę w trudnych warunkach dużego obciążenia, a pośrednio minimalizuje ryzyko paraliżu przedsiębiorstwa. Dlatego zawsze staramy sie zapobiegać wszelkim uszkodzeniom i nieprawidłowościom zanim powstaną. Pozwala nam to na zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji z posiadanej infrastruktury informatycznej.

Our website is protected by DMC Firewall!